چاپ        ارسال به دوست

خرمن معرفت

خرمن معرفت

کتاب خرمن معرفت مجموعه ای است از حکایات و بیانات نغز از عارف جلیل القدر حضرت استاد آیت الله شیخ عبدالقائم شوشتری که مؤلف آن جناب حجت الاسلام موسوی مطلق طی ۱۶ سال از محضر استاد به رشته تحریر درآمده است .وی در مقدمه کتاب نوشته است :

مجموعه حاضر برگزیده یادداشت هایی است که قریب ۱۶ سال مجالست در محضر عالم ربانی و عارف صمدانی حضرت استاد آیت الحق حاج شیخ عبدالقائم شوشتری دامت برکاته ، که در کتاب نوشتار میشود آورد ، می باشد که بدین صورت در قالب داستانها و حکایات و کلمات به محضر شیفتگان تقدیم میشود ، انشاءالله دفتر های بعدی این مجموعه نیز آماده و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت .

از هزاران من نمی گویم یکی زان که آکنده است هر گوش از شکی

مجموعه حاضر از پنج فصل تنظیم شده :

فصل اول :

شامل نامه بنده به حضرت استاد در خصوص چاپ یادداشتها و پاسخ ایشان به همراه اشاره مختصری به اساتیدی که در پاسخ نامه استاد از آنها یاد شده است

فصل دوم :

حاکی از قضایا و حکایات جالبی از زبان استاد میباشد ، که هر قضیه حاوی مطالب بسیار مهم و نغز و کلیدی است و در جاهایی هم که مورد نیاز بوده برای اینکه مطلب بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد ، به مناسبت مطالبی در پاورقی اضافه شده است که اجازه این کار نیز از حضرت استاد اخذ شده است .

فصل سوم :

برخی از کلمات و جملات بسیار زیبای حضرت استاد میباشد .

فصل چهارم :

پاسخ نامه عارف ربانی مرحوم حاج شیخ عبدالکریم حامدی به جناب استاد ، به همره استنساخ چند نامه عرفانی ، از آن جمله : نامه مرحوم عارف بالله آیت الله میرزا جواد آقا ملکی تبریزی به علامه آیت الله حاج شیخ محمد حسین غروی اصفهانی کمپانی ، نامه عارف عظیم القدر مرحوم بیدآبادی و مصاحبه حضرت استاد با مجله موعود .

فصل پنجم :

رسائلی در خصوص اعداد چهل ، دوازده ، هفت و رساله ای در صفات انسان کامل و دست نوشته اسماء ادریسی که از ناحیه جناب آیت الله حجت هاشمی خراسانی میباشد .

جهت دریافت این کتاب از طریق پست رایگان میتوانید با مرکز پخش آثار در تهران مکاتبه نمائید و یا با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید. 

نشانی: تهران,میدان بهارستان, خیابان مجاهدین اسلام, جنب روزنامه جمهوری, پلاک311

تلفن تماس و تلگرام : 09391383718

 02136831525

 

 

 دانلود فايل : nnnnn_427.jpg ( 58KB )


١٥:٥٥ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١١٥    /    تعداد نمایش : ٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج