چاپ        ارسال به دوست

ملاقات آیت الله سیدحسین یعقوبی با رهبر معظّم انقلاب


خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام و المسلمین سیّد عباس موسوی مطلق در یادداشتی روایتی از ملاقات عارف ربانی آیت الله سیدحسین یعقوبی با رهبر معظم انقلاب را از زبان آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری که در مردادماه ۹۳ در مشهد مقدس انجام شده بود، نقل کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین سیّد عباس موسوی مطلق در یادداشتی چنین نوشته است که: «صبح پنجشنبه (۳۰ مرداد ۹۳) به همراه یکی از دوستان عزیزم، جناب آقا سعید اشیری به خوانسار جهت ملاقات عارف فرزانه حضرت استاد آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری رفتیم. معظم له در خلال سخنان ذی قیمت و عرشی خویش علیرغم حال جسمی نامناسب، با یک شور و شعف خاصی از جریان ملاقات عارف ربانی آیت الله سیدحسین یعقوبی با رهبر معظم انقلاب مطلبی را مطرح فرمودند.

آیت‌الله شوشتری فرمودند: «چند روز پیش از این عارف بزرگوار استاد ارجمند حضرت آیت الله حاج سیّدحسین یعقوبی در مشهد مقدس به دیدن رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رفته‌اند، و این ملاقات صمیمی به نظرم بسیار حائز اهمیت است و برکات زیادی را داشته است که در آینده معلوم خواهد شد. انصافاً حضرت حاج آقا یعقوبی تا آنجا که یاد دارم همیشه از حضرت آیت الله خامنه‌ای به نیکی یاد کرده‌اند قبل از رهبری ایشان، حتی قبل از انقلاب، زمان امامت جمعه ایشان و زمان ریاست جمهوری و ما بار‌ها و بار‌ها شاهد بوده‌ایم. آنچه خبر دارم ملاقات بسیار صمیمی بوده و بخشی از ساعتی که آقا آنجا بوده‌اند، دو نفر با هم خلوت داشته‌اند، جزئیات این ملاقات با برکت علی القاعده بعداً منتشر خواهد شد.»

«عارف فرزانه عالم ربانی حضرت آیت الله حاج سیّدحسین یعقوبی از اولیاء الهی می‌باشد. وی محضر عارف کبیر مرحوم آیت الله العظمی سیّدعلی قاضی را درک کرده اما رحل شاگردی را در محضر عارف سوخته مرحوم آیت الله العظمی میرزا محمد جواد انصاری همدانی به زمین افکنده است. معظم له از محضر بزرگان دیگری هم نظیر عارف عظیم الشان مرحوم آیت الله العظمی سیّدجمال گلپایگانی نیز بهره برده است.»

برای آشنائی بیشتر با این عارف ربانی به کتاب سفینه الصادقین و فیض حضور مراجعه کنید.


١٢:٠٠ - 1397/06/20    /    شماره : ٢٠٩    /    تعداد نمایش : ٧٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج